You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

TagsApp+

Paste this code into your website: Customize

TagsApp+

TagsApp+ Evinizi veya işyerinizi hırsızlık, yangın ve su baskınından korur. Tehlike anında güvenlik sistemi derhal sirenleri etkinleştirir, sizi ve alarm hizmet şirketinizi bilgilendirir.

UYGULAMA İÇERİSİNDE:

◦ QR kodu ile cihaz bağlantısı
◦ Uzaktan sistem yapılandırması ve yönetimi
◦ Anında uyarılar
◦ Fotoğraflarla alarm onayı
◦ Basit kullanıcılar ve izin yönetimi
◦ Veri açısından zengin olay günlüğü
◦ Güvenlik ve akıllı ev otomasyonu

TagsApp+ güvenlik ekipmanları şunları kapsar:

İZİNSİZ GİRİŞE KARŞI KORUMA
Dedektörler herhangi bir hareketi, kapı ve pencere açıklığını, cam kırılmasını fark edecektir. Biri korunan bir alana girdiği anda, fotoğraf makinesine sahip bir dedektör fotoğrafını çeker. Siz ve güvenlik şirketiniz ne olduğunu bileceksiniz- hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

TEK TIKLA DESTEK
Acil bir durumda, uygulamadaki, anahtarlıktaki veya tuş takımındaki panik butonuna basın. Ajax, tüm sistem kullanıcılarını tehlikeden haberdar eder ve güvenlik şirketinden yardım talep eder.

YANGIN & KARBON MONOKSİT ZEHİRLENMESİNE KARŞI KORUMA
Yangın dedektörleri dumana, sıcaklık eşiğine, hızlı sıcaklık artışına veya odadaki fark edilemeyen tehlikeli miktarda karbon monoksite tepki verir. Bir sorun varsa, dedektörlerin yüksek sesli sirenleri en ağır uyuyanları bile uyandırır.

SU BASKINI ÖNLEMİ
TagsApp+ güvenlik sistemi ile evinizi su basmaz. Dedektörler taşan küvet, çamaşır makinesi sızıntıları veya patlayan borular hakkında size bilgi verecektir. Ve bir röle, suyu kapatmak için derhal elektrikli vanayı etkinleştirecektir.

GÜVENLİK KAMERASI
Uygulamadaki güvenlik kameralarını ve DVR'leri izleyin. Uygulama Dahua, Uniview, Hikvision, Safire ekipmanlarının hızlı entegrasyonlarını destekler. Diğer IP kameralar RTSP üzerinden bağlanabilir.

SENARYOLAR & OTOMASYON
Otomasyon senaryoları, güvenlik sisteminizin tehditleri algılamanın ötesine geçmesini ve onlara aktif olarak direnmeye başlamasını sağlar. Gece modu güvenlik programını yapılandırın veya alanı etkinleştirdiğinizde ışıkları otomatik olarak kapatın. Dış mekân ışıklarınızı evinize veya işyerinize izinsiz girenleri tespit edecek şekilde programlayın veya bir sel önleme sistemi yapılandırın.

AKILLI EV KONTROLÜ
Kapıları, kilitleri, ışıkları, ısıtmayı ve elektrikli aletleri uygulamadan veya Button'ın tıklamasıyla kontrol edin.

PROFESYONEL GÜVENİLİRLİK SEVİYESİ
TagsApp+'e her zaman güvenebilirsiniz. Hub, virüslere karşı bağışık ve siber saldırılara karşı dirençli, tescilli gerçek zamanlı bir işletim sistemi üzerinde çalışır. İki yönlü telsiz iletişimi sinyal karışmasına karşı koyabilir. Sistem, yedekli güç kaynağı ve çoklu iletişim kanalları sayesinde binadaki elektrik kesintilerinde veya internet bağlantısının kesilmesinde bile çalışır. Hesaplar oturum kontrolü ve iki faktörlü kimlik doğrulama ile korunmaktadır.
Features
Developer
UMIT BICER