You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Paste this code into your website: Customize
Sabah gazetesinin uygulaması ile haberler ve son dakika gelişmelerini iPhone / iPad ve Apple Watch ayrıcalığı ile hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. 7/24 güncellenen uygulama üzerinden Türkiye ve dünyadan son dakika haberlerini en doğru şekilde okuyabilirsiniz. Gündem, dünya, yaşam, ekonomi, spor, teknoloji, magazin, kadın ve yerel kategorilerinden en son haberler an ve an cebinizde.

Manşetlerden yazarlara, galerilerden Sabah TV' ye Sabah Gazetesi ve sabah.com.tr içeriği uygulama ile parmaklarınızın ucunda.

"Sabah" logosuna tıklayarak, uygulamanın ana sayfasına erişebilir, sabah.com.tr’de yer alan güncel haber ve son dakika gelişmelerine hemen göz atabilirsiniz.

Uygulama ile erişebileceğiniz içerikler şöyle;

* Manşet ve diğer tüm kategorilerdeki haberleri hızlıca okuyabilirsiniz.
* Haber detay sayfalarında ekranı sağa ve sola kaydırarak sonraki habere geçiş yapabilir veya önceki habere geri dönebilirsiniz.
* Türkiye'nin en güçlü köşe yazar kadrosunu bünyesinde barındıran Sabah Gazetesi ile siz de sıcak gündemi yakından takip edebilirsiniz.
* Dilerseniz yazı boyutunu değiştirebilirsiniz.
* Yaşadığınız şehre ait yerel haberlerden anbean haberdar olabilirsiniz.
* Video haberleri izleyebilirsiniz.
* Gündem kategorisi üzerinden tüm son dakika ve güncel haberleri ilk olarak siz görebilirsiniz.
* Sabah Spor ile maçların canlı anlatımlarını takip edebilir, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri okuyabilirsiniz.
* Tüm bunların yanı sıra dünya, yaşam, ekonomi, magazin, teknoloji, kadın, sağlık ,memurlar, ve sofra kategorilerinden de haberleri okuyabilirsiniz.
* Dilediğiniz haberi yıldız işaretine dokunarak favorilere kaydedebilirsiniz. Daha sonra bu haberlere ulaşmak istediğinizde ‘favoriler’ sekmesinden görebilirsiniz.
* Beğendiğiniz haberleri facebook, twitter, whatsapp veya diğer sosyal medya hesaplarınızdan kolaylıkla paylaşabilirsiniz.
* Push Notification özelliği sayesinde son dakika haberlerini bildirim olarak alabilirsiniz.
Features
Developer
Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik A.S.