You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Pleier

Paste this code into your website: Customize

Pleier

Pleieris leiad võimaluse kuulata raadiote Elmar, Kuku, MyHits, Raadio Duo, Narodnoe Radio ja DFM otse-eetrit. Lisaks saad järelkuulata nende raadiosaadete arhiive ning tuntud Postimehe podcaste.

Rakendus võimaldab oma lemmiksaated tähistada nii, et nende uued osad edaspidi kuulamiseks kiirelt üles leida.

Raadio Elmar ei ole ainult jaanipäev. Elmar on kodune olemine lähedaste seltsis koos harjumuspäraste traditsioonidega. Kuulaja pereks on saatejuhid ja artistid, roogadeks aegumatud Eesti hitid. Elmar on Eesti populaarseim kommertskanal, mis mängib üksnes kodumaist muusikat.

Kuku raadio pakub operatiivset eksperthinnangut kõigele, mis maailmas hetkel oluline. Kümned analüütilised ja laiapõhjalised saated aitavad leida lahendusi eluliste otsuste tegemiseks. Eetrist ja järelkuulamisest leiab tundud programmid nagu „Keskpäevatund“, „Digitund“, „Spordireporter“, „Tarkade klubi“ ja palju muud.

MyHits annab endast kõik, et 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas oleksid eetris maailma kõige kuumemad poplood. Hommikuprogrammi saatejuhid Kristina Pärtelpoeg, Indrek Vaheoja ja Roomet Poom lisavad vürtsi kummaliste stooridega, mis meie planeedil ja väljaspool seda aset leiavad.

Raadio Duo hoolitseb, et tuju oleks alati hea. Jaam mängib muusikat erinevatest aastakümnetest, eetris kõlavad tempokad lood, mis aitavad aja kiirele kulgemisele kaasa.

Narodnoe Radio hea maitsega vene popmuusika paneb kuulama nii nooremad kui vanemad. Jaama populaarseimaks saateks on Boriss Gorski ja Aleksei Issatšenko juhitav hommikuprogramm ”Narodnoe Utro“.

DFM on Eesti kõige tantsulisem raadio! 100% tantsuline muusika tagab hea tuju ning energiast tulvil saatejuhid annavad sellele veelgi lisa.

Postimehe erinevate toimetuste koostöös sünnib mitmeid tuntud podcaste, mis kuulajate seas kõrgelt hinnatud – „Külmavärinad“, „Naistejutud“, „Sodiaagisosinad“ jpt.
Developer
Trio LSL