You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Paste this code into your website: Customize
Kendini daha iyi hissetmen için buradayız!

Peride; senin için regl ve ovalüsyon günlerini takip ederek, sana gün içinde göndereceği bildirimler ile kendini daha iyi hissetmene yardımcı olur. Peride, kendinizi kötü hissedebileceğiniz bu zor dönemlerinizde size göndereceği bildirimler sayesinde yüzünüzü gülümseten peri arkadaşınız olacaktır.

Vücudunu senin kadar iyi tanıyoruz, bize güvenebilirsin!

Peride ile kendi kişisel döngünü kullanarak oluşturacağın kimliğin sayesinde aylık adet döngünü takip edebilir, bir sonraki döngün yaklaştığı zaman önlemlerini alabilirsin.

Peride sayesinde PMS ve regl dönemlerinden haberdar olabilir, ovalüsyon dönemini takip ederek hamile kalma ihtimalinin yüksek olduğu günleri takip edebilirsin. Tamamen Türkçe olan Peride, basit bir kullanıma sahip olması ile beraber bu zor dönemlerinizde sizi rahatlatmak adına yanınızda olacaktır.

Bu zor dönemlerinde artık kendini yalnız hissetmeyeceksin!

Forumumuz sayesinde artık regl döneminde kendini yalnız hissetmeyeceksin! Sadece regl döneminde değil, ihtiyacın olduğu her an forumdaki hemcinslerine kafandaki soruları sorabilir ve dilediğince muhabbet edebilirsin.

Temel Özellikleri

• Adet döngünü takip eder, adet zamanını hesaplar ve kişisel asistanın olarak seni bilgilendirir.
• Ovülasyon dönemini göstererek adet takvimi sayesinde hamile kalmana yardımcı olur.
• Adet dönemi, doğurganlık ve yumurtlama zamanların konusunda seni bilgilendirerek doğum kontrolünü sağlamana yardımcı olur.
• İçerisinde bulunan blog yazıları sayesinde kafana takılan sorulara uzman görüşlerince yardım almanı sağlar. Aynı şekilde boş vakitlerinde de eğlenceli blog yazılarımız ile eğlenirken bilgilenebilirsin.
• Senin yerine her şeyi düşünen Peride, kullandığın ilaçları sisteme eklemeni sağlayarak ilaç alım zamanlarında sana hatırlatma bildirimleri gönderir.

Yeni arkadaş perin Peride sayesinde PMS ve adet dönemlerini en rahat şekilde geçireceksin.
Features
Developer
MUTLU ISLER TEKNOLOJI VE ILETISIM HIZMETLERI TICARET LTD STI