You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

MnemoLingo

Paste this code into your website: Customize

MnemoLingo

*** For english description please scroll down ***

"Naučila som sa 3000 slov pomocou MnemoLingo!" - hovorí matka vývojára.

Stačí to stiahnuť a hotovo. Nemusíte robiť preverovacie testy, nemusíte mať bolesti hlavy a prežívať stres. Stačí si to raz rýchly stiahnuť a môžeš sa orientovať v ktoromkoľvek zo 14 aktuálne podporovaných jazykov (angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, ruština, portugalčina, gréčtina, turečtina, maďarčina, rumunčina, poľština, čeština a slovenčina). Neveríš?

No, mal by si. MnemoLingo nie je Gandalf (alebo Dumbledore, keby si bol nadšencom HP). Preto zabudni, čo je vyššie uvedené!

Na druhej strane sa jedná o malú, skutočne užitočnú aplikáciu, ktorá pomôže naučiť sa najdôležitejšie slová v jazyku, ktorý si vyberieš. Môžeš si vybrať tému (Človek a rodina, Dom a koníček, Mesto a cestovanie, Stravovanie, Práca a vzdelávanie, Svet zvierat, Rastliny a záhrada, Zemepis a počasie, Najdôležitejšie slovesá, Najdôležitejšie prídavné mená), môžeš sa hrať, keď sa ti zachce a môžeš získavať body. Za body môžeš získať nové zábavné hry. Ani si neuvedomíš a už aj budeš vedieť kopu nových slov. To znie dobre, nie? A to ešte nie je všetko!

Čoskoro zistíš, že existuje nový spôsob, aby si sa naučil nové slová, ktoré túžiš poznať: a môžeš spustiť aj kurz v MnemoLingo!

Nemaj obavy, nemusíš chodiť nikam. Nebudeš mať učiteľov, trápenie, ukradnutú desiatu, skúšky ale ani roztlieskávačky (čo je bezpochyby nevýhoda tejto aplikácie). Namiesto toho budeš potrebovať len dva týždne. Dna týždne na to, aby si sa naučil toľko slov, koľko dokážeš. Musíš len vyplniť každý deň jeden skutočne zábavný test. MnemoLingo na základe prepracovaného algoritmu prirovnateľného k Skynet, zistí, ktoré slová potrebuješ v daný deň opakovať. Ak si šikovný a nevynechal si príliš veľa dní (nemusíš si to denne pripomínať, urobí to namiesto teba MnemoLingo), za veľmi krátky čas sa naučíš kopu nových slov.

Zbieraj trofeje a ukáž svojím priateľom, ako sa ti darí. Alebo ako sa ti nedarí. Závisí to od teba! MnemoLingo sa ti nebude vysmievať. Môže sa stať, že ťa trochu rozčúli, ale Ťa to veľmi nebude bolieť.

A na koniec, tým trom ľuďom, ktorí ešte stále čítajú tento popis: MnemoLingo je zábavná aplikácio, pomocou ktorej sa naučíš veľa nových slov.

Veď to môže byť obchod storočia, nie?"I've learned 3000 words with MnemoLingo!" - The developer's mom

Seriously, you just download it and you're done. No tests. No headaches. Just a quick download, and you're proficient in any of the 14 (English, Spanish, French, German, Portuguese, Italian, Russian, Greek, Turkish, Hungarian, Polish, Czech, Slovak, Romanian) languages we currently support. You don't believe it?

Well, you shouldn't. MnemoLingo is not Gandalf (or Dumbledore, for you HP folks). So just forget the above.

What it is however, is a really handy little app, which will help you learn the most important words of the language you choose. You'll be able to pick a topic (Man & Family, House & Hobby, City & Traveling, Eating, Work & Education, World of Animals, Plants & Garden, Geography & Weather, Verbs to Know, Adjectives to Know), start a game you prefer, and collect points. For these points, you can get new fun games. And before you know it, you've learned a bunch of new words. Sounds good? Well, it's not over yet:

You'll soon figure out that there is whole new way to learn the words you want: you can start a course in MnemoLingo!

Don't worry, you won't have to go anywhere. There are no teachers, bullies, stolen lunch-boxes, exams or cheerleaders around (though this last one is a bummer, admittedly). What you do have, is two weeks. Two weeks to learn as many words as you can, by completing one really fun test every day.

I think this may be the deal of the century.

Supported languages:
English, Spanish, French, German, Italian, Portuguese, Polish, Russian, Czech, Hungarian, Turkish, Greek, Slovak, Romanian
Features
Developer
BitKnights LLC