You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

MnemoLingo

Paste this code into your website: Customize

MnemoLingo

*** For english description please scroll down ***

"Naučila jsem se 3000 slov pomocí MnemoLingo!" - Říká matka vývojáře.

Stačí to stáhnout a hotovo. Nemusíte dělat prověřovací testy, nemusíte mít bolesti hlavy a prožívat stres. Stačí si to jednou rychlý stáhnout a můžeš se orientovat v kterémkoliv ze 14 aktuálně podporovaných jazyků (angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, ruština, portugalština, řečtina, turečtina, maďarština, rumunština, polština, čeština a slovenština). Nevěříš?

No, měl bys. MnemoLingo není Gandalf (nebo Dumbledore, kdybys byl nadšencem HP). Proto zapomeň, co je výše uvedeno!

Na druhé straně se jedná o malou, skutečně užitečnou aplikaci, která pomůže naučit se nejdůležitější slova v jazyce, který si vybereš. Můžeš si zvolit téma (Člověk a rodina, Dům a koníček, Město a cestování, Stravování, Práce a vzdělávání, Svět zvířat, Rostliny a zahrada, Zeměpis a počasí, Nejdůležitější slovesa, Nejdůležitější přídavná jména), můžeš si hrát, když se ti zachce a můžeš získávat body. Za body můžeš získat nové zábavné hry. Ani si nenazdáš a už budeš vědět kopu nových slov. To zní dobře, ne? A to ještě není všechno!

Brzy zjistíš, že existuje úplně nový způsob, aby ses naučil nová slova, které toužíš znát: a můžeš spustit i kurz v MnemoLingo!

Neměj obavy, nemusíš chodit nikam. Nebudeš mít učitele, trápení, ukradenou svačinu, zkoušky ale ani roztleskávačky (což je bezpochyby nevýhoda této aplikace). Namísto toho budeš potřebovat pouze dva týdny. Dna týdny k tomu, aby ses naučil tolik slov, kolik dokážeš. Musíš jen vyplnit každý den jeden skutečně zábavný test. MnemoLingo na základě propracovaného algoritmu, který je přirovnatelný k Skynet, zjistí, která slova si budeš muset v daný den opakovat. Pokud si šikovný a nevynechal si příliš mnoho dní (nemusíš si to denně připomínat, udělá to místo tebe MnemoLingo), za velmi krátký čas se naučíš spoustu nových slov.

Sbírej trofeje a ukaž svým přátelům, jak se ti daří. Nebo jak se ti nedaří. Závisí to od tebe! MnemoLingo se ti nebude vysmívat. Může se stát, že tě trochu rozčílí, ale Tě to velmi nebude bolet.

A na konec, tím třem lidem, kteří ještě stále čtou tento popis: MnemoLingo je zábavná aplikace, pomocí které se naučíš spoustu nových slov.

Vždyť to může být obchod století, ne?
"I've learned 3000 words with MnemoLingo!" - The developer's mom

Seriously, you just download it and you're done. No tests. No headaches. Just a quick download, and you're proficient in any of the 14 (English, Spanish, French, German, Portuguese, Italian, Russian, Greek, Turkish, Hungarian, Polish, Czech, Slovak, Romanian) languages we currently support. You don't believe it?

Well, you shouldn't. MnemoLingo is not Gandalf (or Dumbledore, for you HP folks). So just forget the above.

What it is however, is a really handy little app, which will help you learn the most important words of the language you choose. You'll be able to pick a topic (Man & Family, House & Hobby, City & Traveling, Eating, Work & Education, World of Animals, Plants & Garden, Geography & Weather, Verbs to Know, Adjectives to Know), start a game you prefer, and collect points. For these points, you can get new fun games. And before you know it, you've learned a bunch of new words. Sounds good? Well, it's not over yet:

You'll soon figure out that there is whole new way to learn the words you want: you can start a course in MnemoLingo!

Don't worry, you won't have to go anywhere. There are no teachers, bullies, stolen lunch-boxes, exams or cheerleaders around (though this last one is a bummer, admittedly). What you do have, is two weeks. Two weeks to learn as many words as you can, by completing one really fun test every day.

I think this may be the deal of the century.

Supported languages:
English, Spanish, French, German, Italian, Portuguese, Polish, Russian, Czech, Hungarian, Turkish, Greek, Slovak, Romanian
Features
Developer
BitKnights LLC