You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Mappion

Paste this code into your website: Customize

Mappion

Ayrıntılar:


Uygulama HealthKit entegrasyonu kullanır.
This app integrates with the Health app.

Mappion gelişmiş bir yazılıma sahip, aynı zamanda içinde eğlenceli ve sosyal özellikler barındıran kişisel güvenlik uygulamasıdır.

Mappion’u bugün indirin ve bir daha asla yalnız yürümeyin! Sevdiklerinize konumunuzu iletin ve onlara güvende olduğunuzu gerçek zamanlı olarak gösterin.

Dinamik harita ile gerçek zamanlı olarak konumunuzu sevdikleriniz ile istediğiniz süre boyunca paylaşmak elinizde.
Pasif olarak arka planda da çalışır.
GPS ve veri bağlantınız olan herhangi bir yerde çalışır.
Arkadaşlarınızla bir buluşma planlayabilir, akşam eve gelen eşinizi takip ederek güvende tutabilir, trafikte kaldığınızda ailenize nerede olduğunuzu bildirebilir veya okuldan dönen çocuğunuzu izleyebilirsiniz. Mappion’da olasılıklar yalnızca hayal gücünüz ile sınırlı.
Mappion ile artık “nerede kaldın, neredesin, ne zaman geliyorsun?” gibi sorulara son. Sorduğunuz sorulara cevap beklemeyin, anında Mappion ile izleyin. Tek tuş ile her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenin.
Takip ettiğiniz kişinin akıllı telefonunun batarya seviyesini de gerçek zamanlı olarak gözlemleyebilirsiniz. Böylece şarjının ne zaman biteceğini de bilirsiniz.
Takip ettiğiniz kişi ile siz de konumunuzu paylaşıp ortak bir noktada buluşabilirsiniz.
Harita üzerinden grup oluşturarak çoklu takip ile birden fazla arkadaşınızı aynı anda gerçek zamanlı görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerine gerçek zamanlı çizim yaparak not bırakabilir, parmağınız ile rota çizebilir, yol tarif edebilir ve buluşacağınız yeri arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.
Sevdiklerinizi takip ederken onların rotası üzerine fotoğraflar, videolar ve artırılmış gerçeklik ürünü görseller bırakıp yolculuklarını çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Fotoğrafınızı veya videonuzu seçin, sürükleyin ve istediğiniz yere bırakın.
Acil durumlarda nerede olduğunuzu sevdiklerinizle veya acil durum personeli ile paylaşıp, durumunuzu görüntülü veya sesli canlı yayın yaparak bildirebilirsiniz.
Uygulama üzerinden yolculuğunuz boyunca sevdikleriniz ile sohbet edebilir, onlar ile yolculuğunuzdan fotoğraflar paylaşabilirsiniz.
Daha gelişmiş bir deneyim için Mappion’u Apple Watch ile birlikte kullanın ve takipçileriniz kalp atışınızı izlesinler. Kalp atışınız hızlandığı anda uygulama size her şeyin yolunda olup olmadığını sorar ve geri bildiriminizi takipçileriniz ile paylaşır.
Features
Developer
Fatih Eroglu