You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Doviz.com

Paste this code into your website: Customize

Doviz.com

Piyasayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler, kripto para, döviz, altın, emtia ve borsa verileri anında cebinizde!

Döviz uygulamasını kullanarak:

‌• İstediğiniz döviz kurları, altın ve hisse senetleriyle kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans bilgilerini aynı ekrandan takip edebilirsiniz.
• Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını öğrenebilir; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık ve yıllık değişim grafikleriyle takip edebilirsiniz.
• En güncel piyasa haberlerine anında ulaşabilir, bildirimler sayesinde piyasayla ilgili en önemli gelişmeleri ilk siz öğrenebilirsiniz.
• Çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu, altın çeşitlerini ve kripto paraları birbirleriyle karşılaştırabilir ve hesaplama yapabilirsiniz.
• Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğiniz kur, altın, parite, kripto para ve diğer tüm veriler, istediğiniz değere ulaştığı anda ilk siz haberdar olabilirsiniz.
• Hesaplama araçları ile kredi, mevduat faizi, MTV ve gelir vergisi hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.
• Gündeme dair en güncel konuları ve ekonomi hakkında merak ettiklerinizi makale sayfalarından öğrenebilirsiniz.
• Günlük, haftalık ve aylık ekonomik takvim verilerini gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Güncel döviz, altın, borsa, kripto para, emtia, parite verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını hemen indirin!

Yasal Uyarı: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.S. tarafından sağlanmaktadır.

Doviz Premium ile reklamsız kullanım deneyiminin yanı sıra yaptığınız yatırımları girerek, zaman içinde oluşan kâr ve zarar oluşumunu detaylı grafiklerle gösteren Cüzdan özelliğine erişin. Yeni Premium özellikleri için ise takipte kalın!
Aylık veya yıllık premium abonelik seçenekleri ile Doviz uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. Satın alma işlemini onayladığınızda abonelik tutarı iTunes’da tanımlı olan hesabınızdan kesilir ve aboneliğiniz her ay ya da her yıl kendiliğinden yenilenir. Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz bir sonraki kesim tarihinden en az 24 saat önce iTunes Store üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik işlemine ait gizlilik ve kullanım şartları için Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz:
https://www.doviz.com/kullanim-kosullari
https://www.doviz.com/gizlilik-politikasi
Features
Developer
Noktacom Medya AS