You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Doviz.com

Paste this code into your website: Customize

Doviz.com

Piyasaları takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler, kripto para, döviz, altın, emtia ve borsa verileri anında cebinde!

‌• Takip Listem ile istediğin döviz kurları, kripto para, altın ve hisse senetleriyle kendi listeni oluşturup, senin için sunduğumuz listeleri takip ederek önemli bütün finans verilerini aynı ekranda görüntüle.
‌• Takip listene dair sana özel fiyat değişim bildirimleri ile piyasa hareketlerinden ilk sen haberdar ol.
• Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını anlık olarak öğren; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık ve yıllık değişim grafikleriyle takip et.
• En güncel piyasa haberlerine ve analizlerine anında ulaş, sana özel filtrelenen bildirimler sayesinde piyasalardaki en önemli gelişmeleri ilk sen öğren.
• Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu, altın çeşitlerini ve kripto paraları birbirleriyle karşılaştır.
• Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğin kur, altın, parite, kripto para ve diğer tüm veriler, istediğin değere ulaştığı anda ilk sen öğren.
• Hesaplama araçları ile kredi, mevduat faizi, MTV ve gelir vergisi hesaplamalarını yap.
• Günlük, haftalık ve aylık ekonomik takvim verilerini gerçek zamanlı takip et.

Güncel döviz, kripto para, altın, borsa, emtia, parite verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını hemen indir!

Yasal Uyarı: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.S. tarafından sağlanmaktadır.

Doviz Premium ile reklamsız kullanım deneyiminin yanı sıra yaptığınız yatırımları girerek, zaman içinde oluşan kâr ve zarar oluşumunu detaylı grafiklerle gösteren Cüzdan özelliğine erişin!
Aylık premium abonelik seçenekleri ile Doviz uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. Satın alma işlemini onayladığınızda abonelik tutarı iTunes’da tanımlı olan hesabınızdan kesilir ve aboneliğiniz her ay ya da her yıl kendiliğinden yenilenir. Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz bir sonraki kesim tarihinden en az 24 saat önce iTunes Store üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik işlemine ait gizlilik ve kullanım şartları için Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz:
https://www.doviz.com/kullanim-kosullari
https://www.doviz.com/gizlilik-politikasi"
Features
Developer
Noktacom Medya AS