You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Paste this code into your website: Customize
BtcTurk ile Kolayca Bitcoin Al Sat
BtcTurk, 3.7 milyondan fazla kullanıcısı ile Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran, Türkiye’nin ilk alım satım platformudur. BtcTurk mobil uygulaması ile BtcTurk web sitesi üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri, akıllı telefonunuz ve tabletiniz ile her yerde, her zaman güvenli bir şekilde yapmanıza imkan sağlar.
BtcTurk mobil uygulaması ile;


* Türk Lirası ile kolayca Bitcoin alıp satabilirsiniz

* Türk Lirası ve Bitcoin yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz

* Bitcoin cüzdanınızı aktive ederek Bitcoin transfer edebilirsiniz.

* Hesap ve kullanıcı hareketlerinizi inceleyebilirsiniz

* İki Aşamalı Doğrulama yöntemini (SMS veya Authenticator) değiştirebilirsiniz

* Pin Kodunuzu belirleyebilir, değiştirebilirsiniz

* Yüz tanıma veya parmak izi ile giriş yapabilirsiniz


* Henüz üye değilseniz, BtcTurk’e üye olabilirsiniz
HEMEN BAŞLA


Bir kaç dakika içerisinde hesap oluşturup Türk Lirası yatırarak, hızlı ve güvenli bir şekilde Bitcoin alıp satabilirsiniz. Üstelik Bitcoin transferleri ücretsiz!
ÖNCE GÜVENLİK


Güvenliğiniz için zorunlu 2 Aşamalı Doğrulama (2FA) ve kişiye özel PIN Kodu ile Bitcoin çekimlerinizde ek güvenlik önlemi sunuyoruz. Tüm dijital varlıkların %97’sini çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklıyoruz.
BITCOIN ALIM - BITCON SATIM


BtcTurk mobil uygulaması ile Bitcoin fiyatını anlık olarak izleyebilirsiniz. Ekranda gördüğünüz fiyattan 2 tıkla işlem yapabilirsiniz.
BITCOIN CÜZDANI


Bitcoin'lerinizi BtcTurk'te güvenle saklayabilirsiniz. Bitcoin transfer etmek isterseniz Bitcoin Cüzdanını aktive ederek dilediğiniz an işlem ücreti ödemeden Bitcoin yatırabilir, çekebilirsiniz. Üstelik Bitcoin Cüzdan Şifresi ile Bitcoin’leriniz ekstra koruma altında!
VARLIKLARIM


Varlıklarım ekranından, Bitcoin ve Türk Lirası varlıklarınıza, BtcTurk | PRO'da bulunan diğer kriptopara varlıklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Bitcoin Cüzdan şifrenizi değiştirebilirsiniz.
HESAP


Profil bilgilerinize, yatırma ve çekme limitlerinize, varlıklarınıza Hesap ekranından ulaşabilirsiniz. Kayıtlı banka hesaplarınızı ve Bitcoin adreslerinizi görebilir, yeni banka ve Bitcoin adresi tanımlayabilirsiniz. Hesap ekranından hesap ve kullanıcı hareketlerinizi inceleyebilir, bildirim tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.
GÜVENLİK


İki Aşamalı Doğrulama (2FA) tercihinizi değiştirebilirsiniz (SMS ve Authenticator). Mobil Pin Kodunuzu, Bitcoin cüzdan şifrenizi, Oltama (Phishing) kodunuzu güncelleyebilirsiniz. Hesabınızın şifresini değiştirebilir veya üye girişinde size özel olarak tanımlanan güvenlik görselini görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz, akıllı telefonunuzun parmak izi, yüz tanıma gibi ek güvenlik özelliklerini Güvenlik ekranından aktifleştirebilirsiniz.
HER ANDA DESTEK


Sorularınız olursa uygulamadan ayrılmadan canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Unutmayın: BtcTurk’teki tüm işlemlerinize 7/24 destek olmak için bekleyen bir ekibiniz var! BtcTurk Destek Ekibi'ne dilediğiniz zaman sosyal medya üzerinden veya [email protected]’a mail atarak ulaşabilirsiniz.
Developer
ELIPTIK YAZILIM VE TICARET ANONIM SIRKETI