You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Alkolmetre

Paste this code into your website: Customize

Alkolmetre

Alkol aldıktan sonra kaç promil alkollüyüm diye düşünmeye son!
İçkiyi ve içtiğiniz bardağı seçerek hemen kaç promil alkollü olduğunuzu görün.

***************************************************************************************

İSTER iPHONE DAN İSTER APPLE WATCH ÜZERİNDEN KULLANIN ! iPhone yanınızda olmadan da Apple Watch üzerinden promil hesaplaması yapabilir, 50 promil altına düşmesine kaç dakika kaldığını görebilirsiniz.

Zengin ve devamlı güncellenen alkollü içki kataloğu ile içtiğiniz içkinin alkol oranını bilmek zorunda değilsiniz. Katalogdan içtiğiniz içkiyi ve bardağınızı seçmeniz yeterli.

İçki içtiğiniz bardağın kaç ml olduğunu bilmenizi de beklemiyoruz. İçki ismini seçtikten sonra bardak kataloğundan bardağınızın görselini seçerek yaklaşık promil değerinizi görebilirsiniz. Not:Bardak seçimi yaparken bardağın içkiyle tamamen dolu olduğu varsayılarak hesaplama yapılmaktadır. Bardağın yarısı veya çeyreği dolu olduğu durumlarda özel bardak menüsünü kullanabilirsiniz.

Hesapladığınız promili ister iPhone dan ister Apple Watch üzerinden takip edin.

***************************************************************************************

UYARI ! Uygulama ile hesaplayacağınız promil değeri nefes ve kan ile ölçüm yapan cihazlardan farklılık gösterebilir. Lütfen alkol aldıktan sonra araç kullanmayın. Alkol dostunuz değildir!

Kataloğa eklenmesini istediğiniz içkileri, istek ve önerilerinizi alkolmetre@multimob.com.tr adresine yazarak bize iletebilirsiniz.
Features
Developer
Multimob Bilisim