You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

AIKO Koduvalve

Paste this code into your website: Customize

AIKO Koduvalve

AIKO kaitseb Sinu kodu sissemurdmise, tulekahju ja veeavarii eest. Probleemi ilmnemisel käivitab turvasüsteem otsekohe häiresignaali, teavitades nii Sind kui ka turvaettevõtet.

RAKENDUSE VÕIMALUSED
Süsteemi kaugseadistamine ja -juhtimine
Silmapilksed teavitused
Lihtne kasutajate ja kasutuslubade haldamine
Informatiivne sündmuste logi
Turvasüsteemide ja nutikodu automatiseerimine

AIKO TURVASEADMED PAKUVAD
KAITSET SISSEMURDMISTE EEST
Andurid märkavad igasugust liikumist, uste või akende avamist ning klaasi purunemist. Sind ja turvaettevõtet teavitatakse, mis ja millal juhtus ning seega pole vaja asjatult muretseda.

ABI KUTSUMIST ÜHE NUPUVAJUTUSEGA
Hädaolukorra puhul vajuta paanikanuppu rakenduses, võtmel või klahvistikul ja AIKO teavitab süsteemi kõiki kasutajaid silmapilkselt ohust ning saadab abipalve ka G4Sile.

KAITSET TULEKAHJU EEST
Suitsuandurid reageerivad suitsule, temperatuuri piirmäära ületamisele ja kiirele temperatuuri tõusule. Kui midagi on valesti, äratab andurite vali hoiatussireen ka kõige sügavamalt magaja.

VEEAVARII ENNETAMIST
AIKO abiga ei ujuta Sa naabri korterit veega üle. Andurid annavad teada üle serva voolavast vanniveest, lekkivast pesumasinast ja lõhkenud veetorudest. Nutipistik aktiveerib kohe elektrilise kraani, et vesi kinni keerata.

VIDEOVALVET
Vaata videokaamerate pilti ja salvestusi otse rakendusest. Rakendus ühendub kiirelt Dahua, Uniview, Hikvisioni ja Safire’i turvaseadmetega. Teiste tootjate internetiühendusega kaameraid saab ühendada RTSP voogedastusprotokolli kaudu.

STSENAARIUMITE AUTOMATISEERIMIST
Automatiseeritud ohustsenaariumeid kasutades ei tegele turvasüsteem enam pelgalt ohtude tuvastamisega, vaid asub neid aktiivselt ennetama.
NUTIKODU JUHTIMISVÕIMALUST
Juhi kodu valgustust, küttesüsteeme ja kodutehnikat otse rakenduse kaudu või ühe nupuvajutusega kaugjuhtimispuldil.

PROFESSIONAALSEL TASEMEL USALDUSVÄÄRSUST
AIKOt võib alati usaldada, sest selle keskseadet juhib eraldiseisev reaalajas toimiv operatsioonisüsteem, mis on kaitstud arvutiviiruste eest ja peab vastu ka küberrünnakutele. Kahesuunaline raadioside peab vastu ka segajatele. Süsteem jätkab tööd elektrikatkestuste ajal või internetiühenduse katkedes tänu varuvooluallikale ja mitmele sidekanalile. Kasutajate kontod on kaitstud SCP protokolli ja kaheastmelise autentimisega.

Rakenduse kasutamiseks on vaja G4Si pakutavaid AIKO turvaseadmeid.

Rohkem infot leiad aadressil www.aiko.ee.

Kui on küsimusi, võta meiega ühendust e-posti aadressil [email protected].
Features
Developer
G4S EESTI AS