You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Paste this code into your website: Customize
Suda koşu antrenmanlarının Türkiye’deki ilk ve tek kulübü Aqua Jog Club’ta yepyeni bir spor deneyimi yaşarken AJC app’ten haftalık antrenman takvimini kendin belirleyebilir, dileğin gün ve saate rezervasyon oluşturabilir ve tüm antrenman performanslarını anlık olarak takip edebilirsin.

Neden Aqua Jog Club?

Spor yapmanı engelleyen ya da engellediğini düşündüğün her şeyi bir kenara bırak! Suyun iyileştirici ve geliştirici gücü ile seni her antrenmanda fiziksel ve zihinsel olarak daha iyi bir seviyeye taşıyacak yepyeni bir deneyime adım atıyorsun.


Suda koşarken var olduğunu bile bilmediğin kaslarını keşfedeceksin.
Antrenman sonrası yaşadığın kas ağrıları Aqua Jog Club’ta yerini her geçen gün güçlenirken rahatlayan bir bedene bırakacak. Her antrenmanda neden ve hangi amaçla spor yaptığını tekrar tekrar hatırlayacaksın.

AJC app tamamen performans hedefine odaklı, ihtiyaçlarına özel ve hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlandı.

Uygulamada Seni Neler Bekliyor?

- Tüm ders programlarını görüntüleyebilir, sana uygun olan gün ve saate rezervasyon yapabilir, antrenörünü seçebilirsin.
- Derslerdeki kontenjan durumunu takip edebilir, dolu dersler için yer açıldığında bilgilendirilmek üzere akıllı uyarı sistemini kullanabilirsin.
- Paket ve üyelik bilgilerini, tüm rezervasyon geçmişini görüntüleyebilirsin.
- Canlı performans takip sistemi ile her antrenmanda antrenörünün kontrolünde en doğru antrenmanı yapabilirsin.
- Geçmiş tüm performanslarını görüntüleyebilir, gelişimini izleyebilir ve arkadaşlarınla performans özetini paylaşabilirsin.
- Fiziksel değişim grafiğine her ölçüm sonrası erişim sağlayabilir, karşılaştırmalar yaparak yeni hedefler oluşturabilirsin.
- İhtiyacın olan her an uygulama içinden bize ulaşabilirsin.
- Tüm paket satın alma ve yenileme işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.
- AquaJoggerlara özel avantajların yer aldığı AquaJogger Zone ayrıcalıklarına her an ulaşabilirsin.

PERFORMANS TAKİBİ

- Apple Health App entegrasyonu ile antrenman esnasında anlık nabız bilgisi, aktif kalori, bazal kalori Apple Watch'undan alınarak uygulamamız ile paylaşılmaktadır.

APPLE WATCH DESTEĞİ

- Apple Watch ve Aqua Jog Club bağlantısı ile sadece antrenmanına odaklanabilirsin. Anlık nabız, aktif kalori ve toplam kalori bilgilerine uygulama içinden de ulaşabilirsin. Apple Health ile eş zamanlı antrenman takibini yapabilirsin.

- Antrenman bitiminde HealthKit sayesinde Aqua Jog Club’a aktarılan datalarına ve Health app bilgilerine uygulama üzerinden erişebilirsin.

Aqua Jog Club performans datanı Health app’te yer alan Healt Kit’i kullanarak aktarır. Gelişimini takip etmek ve performans karşılaştırmalarını yapmak için Iphone, Apple Watch ve diğer tüm akıllı cihazlarını kullanmaya başla.

Çok daha fazlası Aqua Jog Club’ta seni bekliyor.
Bir kere deneyeceksin, çok seveceksin. Suyun gücünü keşfet!

Daha detaylı bilgi için www.aquajogclub.com’dan bize ulaşabilirsin.
Developer
ARTS OF BRAND BILISIM TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI