You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Vipme

Paste this code into your website: Customize

Vipme

Vipme ile online alışveriş siteleri ve mağazalardaki indirim ve kampanyaları takip edebilir, hediye kuponlar kazanabilir, seçtiğin markaların son dakika haberlerini alabilir, en yakın mağazaları görebilirsin.

Markalarını seç, sana özel indirim, kampanya, hediye, kupon ve fırsatlardan ilk sen haber al.

Türkiye’de tek!

Türkiye’nin en iyi butik ve tasarımcıları da artık Vipme’de size bekliyor. Hiçbiryerde bulamayacağın ürünleri keşfet ve sadece Vipme kullanıcılarına özel indirimleri kaçırma.

ve bir ilk!

Sana özel kişisel dergin de Vipme’de; Moda, indirimli alışveriş, teknoloji, seyahat, sağlık, astroloji, ilişkiler ve daha bir çok konuda en güncel haberler her gün senin için hazırlanan derginde yer alır. Haberler sadece senin seçtiğin ilgi alanları kullanılarak bulunur, hoşuna gitmeyen haber kaynakları zamanla karşına çıkmaz hale gelir.

Vipme sen kullandıkça seni tanır, sana uygun fırsat, indirim, kampanya ve hediyeler kazanmanı sağlar.

Vipme ile hem alışveriş tüyoları alabilir, online kampanyaları öğrenebilir, sana özel kuponlar kazanabilir, indirimli ve ucuz alışverişin tadına varabilirsin.

Alışverişe çıkmadan önce mutlaka Vipme’ye bak sana uygun online ve gerçek mağazalardaki fırsat ve indirimleri kaçırma.

Vipme, seçtiğin markaların online ve gerçek mağaza indirimlerini senin için takip eder ve herkesten önce haber verir. Vipme ucuz alışveriş için en önemli rehberindir, online alışveriş yapabilir veya en yakın mağaza nerde bakabilir, yol tarifi alabilirsin.

Vipme her gün sana sadece senin zevkine uygun; moda, teknoloji, sağlık, seyahat, indirimli alışveriş gibi konularda haberler ve sadece seçtiğin markalardan indirimler, kampanyalar, hediye kuponları gönderecek, sakın kaçırma.

Ana haber konuları:

Butikler, tasarımcılar, Kadın moda, erkek moda Teknoloji, ilişkiler, seyahat, sağlıklı yaşam, astroloji burç yorumları, evlilik düğün, erkek bakım , kadın bakım

Öne çıkan markalar:

Divarese, nike, adidas, boyner, lacoste, new balance, ray ban, nine west, koton, altınyıldız, beymen, beymen club, debenhams, inci, jump, mavi, colins, levis, network, galatasaray, fenerbahçe, rodi, shell, turkcell, avea, Vodafone, teknosa, vatan
Features
Developer
Who Near