You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Vücut Geliştirme Plus

Paste this code into your website: Customize

Vücut Geliştirme Plus

Vücudunu şekillendirmek ve yağ yakmak istiyor musun? Hızlı bir şekilde kilo vermek ister misin?Cevabın evet ise fitness hedefinize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, iPhone, iPad veya Apple Watch'te Vücut Geliştirme uygulamasını indirip kullanmak.

Vücut Geliştirme profesyonel fitness ve vücut geliştirme eğitmeni ve spor uzmanları tarafından sizin için özel olarak tasarlanmıştır.

• Müthiş Antreman Programı:
Tüm egzersizler profesyonel eğitmenler tarafından tasarlanmıştır. Antremanlar, videolar ve animasyonlar ile açıklanmıştır. Başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye herkes uygulamayı kullanabilir.

• Kullanımı Kolaydır:
En iyi sonuçları almanız için tüm egzersizlerde videolarla adım adım açıklama yer almaktadır.

• Hazır Antremanları:
Sizin için önceden hazırlanmış bazı antremanlar var. Bu antremanlar vücut geliştirme ve diyet uzmanları tarafından yazılmıştır. Hazır antremanlar ile vücut yağlarınızı azaltabilir, kalbinizi güçlendirir ve toplam gücünüzü arttırabilirsiniz.

Kendi antreman listenizi kullanmak ister misiniz? Vücut Geliştirme Plus ile kolayca kendi kişisel planınızı oluşturabilirsiniz.

• BMI Hesaplayıcısı:
Vücut Kitle İndeksi'ni (BMI) hesaplamak ister misiniz? Diğer uygulamaları yüklemeden, vücut kütlenizi hesaplayabilirsiniz.

• Herşey Kayıt Altında:
Uygulamamız sadece egzersiz amaçlı değildir, egzersizlerinizi, uyku verilerinizi, günlük notlarınızı ve çok daha pek çok şeyi kayıt altına alıp, gelişiminizi izleyebilirsiniz!

• Tüm Platformlarda Kullanabilirsiniz:
Uygulamamızı iPhone, iPad ve hatta Apple Watch'de kullanabilirsiniz.

• Verilerinizi Yedekleyebilirsiniz:
Bilgilerinizi iCloud hesabınıza yedekleyebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz cihaza bu verileri geri yükleyebilirsiniz.

• HealthKit Özellikleri:
HealthKit'i kullanarak BMI'nizi hesaplayabilir ve boy, kilo, antremanlarınızı takip edebilirsiniz.


Vücut Geliştirme Plus iPhone, iPad veya Apple Watch'de!
Features
Developer
berkehan omruuzun