You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

FlashScore.sk

Paste this code into your website: Customize

FlashScore.sk

Buďte so všetkým, čo na športe milujete v kontakte kdekoľvek. S aplikáciou FlashScore.sk ste vždy jedno kliknutie od najrýchlejších LIVE výsledkov, štatistík, tabuliek, pavúkov a informácií z takmer 30 športov z viac ako 5000 súťaží z celého sveta.


RÝCHLE A PRESNÉ VÝSLEDKY

• ŠIROKÉ POKRYTIE: u nás nájdete už takmer 30 športov a viac ako 5000 súťaží. Len z futbalu prinášame 1000+ líg, pohárov, turnajov a iných podujatí!
• RÝCHLOSŤ: o strelenom góle, udelenej červenej karte, konci setu alebo tretiny budete vedieť takmer v rovnakom čase, ako diváci priamo na štadióne.


UŽ ŽIADNY ZMEŠKANÝ ZÁPAS

• MOJE TÍMY, ZÁPASY A SÚŤAŽE: nemárnite už svoj čas a sledujte len tie súťaže, tímy a zápasy, ktoré vás naozaj zaujímajú.
• NOTIFIKÁCIE: výsledky, zostavy, červené karty, góly... Nič z toho už nezmeškáte. Stačí si označiť vaše zápasy a o všetkom vás už bude informovať aplikácia sama.
• SYNCHRONIZÁCIA: prepínate často medzi PC, mobilom a tabletom? Sme na to pripravení. Registrovaný užívateľ má svoje nastavenia a dáta dostupné na všetkých svojich zariadeniach.


TABUĽKY A DETAILY ZÁPASOV

• LIVE KOMENTÁRE: nemôžete sledovať váš zápas v televízii? S appkou FlashScore.sk budete vedieť o všetkom sekundu po sekunde vďaka LIVE textovým prenosom.
• ZOSTAVY A H2H ŠTATISTIKA: potrebujete vedieť zostavy pred tým, ako začne zápas? My ich máme už s časovým predstihom. A takisto prinášame aj štatistiku posledných vzájomných meraní síl.
• LIVE TABUĽKY: jeden gól dokáže zmeniť veľa. Naše LIVE tabuľky vám ukážu, ako jediný zásah môže zamiešať poradie v súťaži. Takisto boj najlepších kanonierov aktualizujeme LIVE.


POKRYTIE ŠPORTOV

Futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná, bejzbal, golf, volejbal, Americký futbal, Austrálsky futbal, bandy, bedminton, box, florbal, futsal, kriket, MMA, netball, pesäpallo, plážový futbal, plážový volejbal, pozemný hokej, rugby, Rugby League, snooker, stolný tenis, šípky, vodné pólo.


Chýba vám v ponuke váš obľúbený šport? Čoskoro sa to môže zmeniť – neustále pracujeme na rozširovaní portfólia pokrývaných športov.
Features
Developer
Livesport s.r.o.