You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

České svátky

Paste this code into your website: Customize

České svátky

Jednoduchá aplikace pro zjištění, kdo má zrovna v ČR a SK svátek. Cílí především na Apple Watch, kde obsahuje jednoduchou obrazovku s přehledem nejbližších 4 svátků, kde jsou žlutou barvou zvýrazněny svátky státní. Kromě toho však nabízí také komplikace na úvodní obrazovku, které značně zvyšují dostupnost. Jsou zde k dispozici pro watchface "Praktický" a "Modulární". Na druhém zmíněném jsou dokonce zobrazeny 2 nadcházející svátky najednou, tedy v případě, že nejsou jména natolik dlouhé, aby muselo dojít k jejich rozdělení do dvou řádků. Komplikace také podporují cestování časem. Státní svátky jsou na komplikacích zvýrazněny vtipnými smajlíky.
Aplikace pro iPhone/iPad se pak nese jednoduchostí v duchu aplikace pro Apple Watch - jedná se o jednoduchou obrazovku, kde se zobrazují 4 nadcházející svátky. Přináší jednoduchý widget na stránku "Dnes", který zobrazuje svátek aktuálního dne a další 3 nadcházející. Zvýraznění státních svátků je v aplikaci i na widgetu řešeno stínováním textu.
Kromě toho jsou svátky také integrovány do vyhledávání Spotlight, kde je možné nalézt datum na základě jména nebo naopak jméno na základě data. Speciálně je možné najít i Velikonoce a Velký pátek včetně konkrétního roku.

! Working only for czech and slovak language !
Features
Developer
Petr Reznicek